Główny technolog

Data publikacji: 27.05.2022

Opis stanowiska:

  • Kierowanie biurem technologiczno-konstrukcyjnym obejmującym procesy, odlewania ciśnieniowego oraz obróbki CNC
  • Uczestniczy w procesie ofertowania wyrobów, opracowania dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej niezbędnej do uruchomienia produkcji seryjnej wyrobów
  • Opracowanie procesu technologicznego produkcji odlewów obejmującego: odlewanie, oczyszczanie
  • Programowanie maszyn ciśnieniowych, pras okrawających oraz pozostałych maszyn

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku - mile widziane
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • Umiejętność konstruowania przyrządów obróbczych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, kreatywność, sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania CAD i CAM
  • Znajomość systemów zarządzania z serii ISO 9001, IATF 16949, VDA 6,3

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie,  dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.